Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

İş arayanlar Karasu’ya


Karasu Belediyesi bünyesinde bulunan İŞKUR Hizmet Noktası çalışmalarına yoğun bir program ile devam ediyor.

İlave alım
Sakarya Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü ile Karasu Belediyesi arasında imzalanan 2015/10 nolu Protokol ile Toplum Yararına Programı (T.Y.P) kapsamında Karasu Belediyesinde; genel temizlik, bakım-onarım, ağaçlandırma, park-bahçe ve çevre düzenlemesi, yolların temizliği olmak üzere farklı birimlerde, 1 Temmuz ve 1 Ocak Tarihleri arasında toplamda 6 ay boyunca maaşı ve sigortası İŞKUR tarafından ödenmek üzere 5 kişi çalışma imkânı bulmuştur ve bu sayıya 35 kişi daha eklenip toplamda işçi sayısının 40 kişi olması hedefleniyor.

İş arayan
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “İşsiz gençlerimizin iş bulmaları için Belediyemiz bünyesinde kurulan İŞKUR hizmet Noktasına başvurmaları yeterlidir. Vatandaşın en yakın yerden İŞKUR hizmetinden yararlanması, iş arayanların ve işverenlerin İŞKUR İl Müdürlüğüne gitmeden, Karasu Belediyesi bünyesinde açılan İşkur hizmet noktasında kayıt yaptırmaları yeterlidir’’ dedi.
 

25 Haziran 2015 , Perşembe Bu haber toplam 762 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın