Günün Tarihi:14 Aralık 2018

 

 

Yarım asırlık ödüller


Sakarya Ticaret Borsası 50 yılı doldurmuş üyelerini plaketle ödüllendirdi.

Kurumsal
Plaket töreninde konuşan STB Meclis Başkanı Recep Pulat, Sakarya Ticaret Borsası’nın tarihini ve geçmişini anlattı. 50 yılı doldurmuş Hasan Ali Arar, Nihat Oba, Hasan Akman ve onursal üyelik ödülünü alan Meclis eski Başkanı Hüseyin Ocak’ında ödüllerini aldığı törende konuşan STB Başkanı Recep Pulat bu tarz kurumların motivasyonunu ve ekonomik, sosyal kalkınmalardaki öneminden bahsetti. Aynı zamanda yeni kurumsal kimliğine de büründüğünü belirten başkan Pulat, yakında bu kurumsal kimliğin çalışmasının tanıtımını kamuoyu ile de paylaşacaklarını belirtti.

Ödül alanlar
Koza Tarım Müdürü Hasan Ali Arar ödülünü Recep Pulat’dan aldı. Oba Ticaret Nihat Oba ödülünü STB Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete’den aldı. Hasan Akman ise ödülünü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Erkan’ın elinden aldı.
 

25 Haziran 2015 , Perşembe Bu haber toplam 846 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın