Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

İlkadım’da renkli veda


İlkadım Kreş ve Gündüz Bakımevi 2015 eğitim öğretim sezonunu muhteşem bir yılsonu gösterisiyle taçlandırdı. AFA’da düzenlenen yılsonu gösterisini minikler ve aileleri katılırken sahne gösterileriyle göz doldurdular.

İlkadım Kreş ve Gündüz Bakımevi 2015 eğitim öğretim sezonunu muhteşem bir sene sonu gösterisi ile taçlandırdı. Geçtiğimiz günlerde AFA kültür merkezinde yapılan sene sonu etkinliklerinde 2 ve 6 yaş gurubu öğrenciler yaş guruplarına uygun sahne gösterileri ile ilgi odağı oldular. Öğrencilerin geride bıraktıkları sezon içerişinse sosyal ve duygusal alanda ne kadar ciddi bir eğitim aldıkları ve özgüven ile kendilerini geliştirdikleri gözlemlendi. İlkadım Kreş ve Gündüz Bakımevi eğitim öğretime hiç ara vermeden yaz okulu programı ile yeni sezon çalışmalarına başladı. 

26 Haziran 2015 , Cuma Bu haber toplam 1124 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın