Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

Yazar Gündüzlap konuştu


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 22. Ramazan Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor.

Ruhumuz
Kentpark, Sakaryapark, Mobil Etkinlik Tırı ve Kitap Fuarı ile Sakaryalılara Ramazan coşkusu yaşatan etkinlik takvimi kapsamında Ramazan Söyleşilerinde de program başladı. Faik Baysal Kütüphanesi bahçesinde gerçekleşen ilk söyleşide Yazar Selim Gündüzalp, ‘Ruhumuzun Cenneti: Ramazan’ konulu konuşma gerçekleştirdi.

Kurtuluş
Ramazan Ayının faziletlerine değinerek konuşmasına başlayan Gündüzalp, “En büyük arzumuz dileğimiz bize emanet, kardeş ve yoldaş olarak gönderilen Ramazan Ayı’nı safiyet içerisinde Rabbimize geri gönderebilmektir. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu da cehennemden kurtuluş vesilesi olan Ramazan Ayı’nın içinde bulunuyoruz. ‘Ramazanı tam manasıyla idrak edemedim’ diye üzülmeyin sakın! Ramazanın gecesi ayrıdır, gündüzü ayrıdır” diye konuştu.
 

27 Haziran 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 838 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama