Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Hocaların hocasını arıyoruz


Hocaların hocasını arıyoruz

Teknik direktör meselesine bugünden itibaren hız vereceklerini söyledi
----------------------
Başkan Aydın
“22 olan aday
sayısı 25’e çıktı”
-------------------
‘Hocaların hocasını arıyoruz’
Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın, kendilerine önerilen teknik direktör sayısının 22’den 25’e çıktığını söyledi. Bir çok ismin gündeme gelmesiyle birlikte arayışa geçtiklerini belirten Aydın, “Hocaların hocasını arıyoruz”  Sinan Kolcu dedi.
Öncelik
Başkan Aydın, önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısından önce görüştüğü Önder Deniz Kolgu ile bugün bir kez daha görüşeceklerini ve alacağı cevaba karşı harekete geçeceklerini söyledi.
Bir veya iki gün
Teknik direktör meselesini bir an önce çözmek istediklerini söyleyen Aydın, “Dünden itibaren görüşmelerimize başladık, ancak bugün Önder Deniz Kolgu ile bir kez daha görüşeceğim. Ardından diğer isimleri değerlendirip bir veya iki gün içerisinde bu işi mutlaka bitirmiş olacağım” dedi.

29 Haziran 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 963 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama