Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Ferizli'ye sinyalizasyon


Adapazarı- Karasu Çevre yolunun Ferizli ilçesi giriş çıkışlarında trafik ışıklarını barındıran sinyalizasyon sistemi açıldı.

Hayata geçirilen sinyalizasyon sistemi ile ilçe halkının daha güvenli yolculuk yapması sağlanmış olacak. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Karayolları 1. Bölge Müdürlüğümüz ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde ilçemizin girişlerine modern kavşak kazandırarak ,ilçe giriş çıkışlarında oluşan riski azalttık. Aynı şekilde Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları 1. Bölge müdürlüğümüz ile yaptığımız ortak çalışma neticesinde bölge trafiği ve ilçemize giriş çıkış yapan araç miktarı ölçülmüş ve sinyalizasyon çalışmalarına başlanmıştır. Şu anda ise çok şükür sinyalizasyon sistemimizi hayata geçirmiş bulunuyoruz" dedi.

 

30 Haziran 2015 , Salı Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın