Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Akyazı’nın yıldızlarına ödül


Akyazı ATSO’ nun düzenlemiş olduğu iftar yemeği Sakarya ve Akyazı’nın üst düzey yetkililerini bir araya getirdi.

Katılım
Akyazı’nın Batakköy mahallesinde bulunan Semazen Tesislerinde verilen iftar yemeğinde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, TZOB Genel Başkanı Şemdi Bayraktar ve Milletvekilleri Zihni Açba, Ali İnci ve Mustafa İsen başta olmak üzere üst düzey yöneticiler, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, memurları ile ATSO’ya kayıtlı iş adamları ve esnaflar katıldı.

Akyazı
Salim Özyılmaz’ın sunumuyla başlayan ödül töreninde önce oruçlar açıldı, hep birlikte yemek yenildi. Akyazı Müftüsü Mehmet Şenokur’un yemek duasının ardından ATSO başkanı Şinasi Bayraktar, “Her zaman üyelerimizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Akyazı’mıza üyelerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek, üyelerimizin haklarını gözetmek adına yerel ve ulusal platformda çalışmalarımız en iyi şekilde sürdürmekteyiz. İlçemiz sanayisi, ticareti, ziraatı ve turizmi ile hızla büyümektedir. Bu gece Türkiye ihracatında ilk 1000 arasından bulunan firmalarımıza yine Türkiye’de İlk 500 sanayi kuruluşu, ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu sıralamasında yer alan ve odamıza kayıtlı şirketlerde kurumlar vergisi ve şahıslarda da gelir vergisi rekortmenliği sıralamasına giren firmalarımızı birer plaketle  ödüllendiriyoruz.

Değersiniz
Bayraktar, “Türkiye çapınca ihracatta ilk 1000 yine Türkiye çapında ilk 500 ve ikinci 500 büyük sanayi kuruluşları sıralamasında bulunan firmalarımıza ve Akyazı’da gelir ver kurumlar vergisi sıralamasında bulunan firmalarımızı kazançlarının bol olmasını dilerim. Sizler bu ülkenin katma değerisiniz hatta en büyük değerlerisiniz. Sizler çalıştıkça bu ülkeye hizmet ettikçe, katkıda bulundukça ülkemizin katma değeri de aynı ölçüde artıyor. Sizler ülkemiz istihdam açığını kapanmasındaki en büyük faktörlersiniz.  Bu gayretli çalışmalarınızdan ötürü sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Plaketler
Bayraktar daha sonra Oda çalışmalarına verdikleri katkılardan dolayı Vali Coş ve Genel Başkan Şemsi Bayraktar’a birer teşekkür plaketi verdi. Daha sonra da protokol tarafından ülke çapında en yüksek vergi ödeme sıralamasında yer alan Akyazı’daki iş adamlarına ve esnaflara plaketleri verildi. İş adamlarının plaketlerini vermek üzere kürsüye gelen Vali Coş ve Genel Başkan Bayraktar yaptıkları konuşmalarda iş adamlarını Türkiye ekonomisine sağladıkları katkı dolayısı ile kutladılar.
 

2 Temmuz 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1223 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama