Günün Tarihi:25 Eylül 2018

 

 

Karasulu gençler çalışıyor


Karasu ilçesi gençlerini, her türlü aktiviteye yönlendiren ve bu konuda başarı üzerine başarı koyan KARGENÇ (Karasu Gençlik Merkezi), hazırladıkları proje kapsamında yurt dışına çıkacak öğrenci ve öğretmenler ile Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’n

Destek
Ersel Aydın, Murat Yardım ve Aysun Levent koordinatörlüğünde, proje dahilinde ki öğrencilerle birlikte Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ nu ziyarete gelen KARGENÇ üyeleri, Başkan İspiroğlu’na bugüne kadar yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti.  Koordinatörler, “Belediye Başkanımız kurulduğumuz günden beri yanımızda ve bizlere inanılmaz destek sunuyor. Yanımızda olması bizleri ve genç arkadaşlarımızı daha da cesaretlendiriyor. Onaylanan ve tarihleri belli olan projelerimizi sunduk, Bakanlıkta onay için bekleyen projelerimizden bahsettik ve ileride yapacağımız çalışmaları anlattık” dedi. 

Projeler
Koordinatörler “Gündemimizde olan projelerimiz; Gelişim için Medya 3-13 Temmuz Malta (10 genç ile katılım),Yaratıcı Gelişim 20-28 Temmuz Macaristan (5 genç ile katılım), Drama’yı Keşfetmek 5-17 Ekim İtalya (6 genç ile katılım), Eriyen Aşçılar Ekim 2015 İtalya. ( 6 genç ile katılım). Tarihleri ve yerleri belli olan projelerimizi ilçemiz adına başarıyla sergilemeyi planlıyoruz” dedi.

Disiplin
KARGENÇ’ i kurulduğu günden beri yakından takip ettiğini açıklayan Başkan İspiroğlu, “ İlçemiz gençliği için titizlikle çalışıyorlar. Disiplin ve özverili çalışan bir grup, başarılarının en büyük sırrı da bu olduğunu düşünüyoruz.  KARGENÇ üyesi olan genç öğrencilerimizle tanıştık. Onlarla konuşurken gözlerinde ki ışık ve kalplerindeki heyecan gerçekten ne kadar başarılı işler yaptıklarını ortaya koyuyor gibi. KARGENÇ’ i kuran öğretmenlerimize ve bununla birlikte grupta yer alan tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum ve elimden gelen tüm desteği onlara sağlayacağımın sözünü veriyorum” dedi.

2 Temmuz 2015 , Perşembe Bu haber toplam 712 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın