Günün Tarihi:17 Eylül 2019

Rektör Elmas'tan eğitim yılı teşekkürü


Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, 2014-2015 Eğitim Öğretim süreci ile ilgili bir teşekkür mesajı yayımladı.

Yolculuk
Elmas, “Uzun, yorucu ve hareketli bir dönem geçirdik. İç ve dış paydaşlarımızla hem ülkemizde, hem de dünyada bir adım daha ileri giderek sürdürdüğü başarılı yolculuğunun bu dönemine, başta tüm akademisyenlerimiz olmak üzere, katkıda bulunan herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim. Öğretim üyelerimiz, çok yorucu geçen bu dönemde eğitim ve öğretimlerini dünya standartlarında, akreditasyona da uygun olacak düzeyde vermeye devam ettiler. Bununla orantılı olarak proje ve uluslararası yayın sayılarımız da hızla arttı” dedi.

Lokomotif
Elmas, “Tüm akademisyenlerimize, bu zorlu dönemi özveriyle ve başarı ile tamamladıkları için, ayrıca üniversitemizdeki proje ve yayın faaliyetlerinin artmasında da lokomotif görevi üstlenen Eğitim Öğretim Komisyonu, Bilimsel Araştırma Kurulu, Teknokent ve Teknoloji Transfer Ofisi yönetici ve personeline teşekkür ediyorum” dedi.

Hedefi
Elmas, “Üniversitemizin kalite yolculuğunda ülkemizdeki tüm ödülleri alıp Avrupa Kalite Ödülü’ne başvuran ve bu süreçleri eksiksiz yerine getiren Kalite Kurulumuza, tüm bölümlerin akredite olması hedefi doğrultusunda çalışan ve bu konuda akredite olan Mühendislik ve Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültelerimize, akreditasyona başvuran Teknoloji ve Fen-Edebiyat Fakültelerimize, akreditasyona başvurmaya hazırlanan Siyasal Bilgiler, İşletme ve Eğitim Fakültelerimize bu yolculukta katkıları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.  

Teşekkür
Tüm personele, akademisyenlere teşekkür eden Elmas, “Üniversitemiz, gelişmesinde en büyük desteği mezunlarından, mensuplarından, öğrencilerinden ve onların başarılarından almaktadır. Mezun olan öğrencilerimizin de üniversitemizde edinmiş oldukları bilgi ve yetkinliklerle ülkemizde ve dünyanın her yerinde başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum. Öğrencilerimizin 160 bine ulaşan Sakarya Üniversitesi mezun ailesine yaptıkları ve yapacakları her türlü katkıdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 

4 Temmuz 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 803 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU