Günün Tarihi:19 Nisan 2019

İşte Karapürçek’in yeni Kaymakamı


2015 yılı içişleri bakanlığı bünyesinde görev yapan vali yardımcısı ve kaymakamların atanması kararnamesine göre Karapürçek ilçe Kaymakamlığından Kars ili Susuz ilçesine tayin olan Yusuf İzci yerine Fatih Sultan Han Korkmaz atandı.

Kimdir?
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Korkmaz, 2012 yılında Isparta Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Kaymakam Adayları yönetmeliği uyarınca sırası ile Isparta ilinde il merkez stajını, Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde birinci refakat stajını, Konya’nın Çeltik ve Yunak ilçelerinde mülkiye teftiş stajını, Yozgat’ın Sorgun ilçesinde ikinci refakat stajını tamamladı. Yurt dışı stajı kapsamında, İngiltere’nin Portsmouth Üniversitesi’nde “Kamu Yönetiminde Denetim Sistemleri” üzerine yüksek lisans yaptı ve bu süre içerisinde İngiltere’nin idari yapısını öğrenmek ve anlamak üzere çeşitli kurumlarda eğitimler aldı.

25 Temmuz 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1264 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama