Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Taraklı Kaymakamına veda etti


Taraklı’da 3 yıldır görev yapan ve tayini Kayseri Sarız’a çıkan Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz onuruna Park Lokantasında yemek verildi.

Mutluluk
Yemeğe Kaymakam Ömer Yılmaz, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman katılırken, Belediye Meclis üyeleri siyasi parti İlçe Başkanları daire amirleri ve muhtarlar eşlik etti.
Yemeğin ardından Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz; “Burada 3 yıl görev yaptım. Taraklı’da görev yapmaktan çok büyük mutluluk duydum. Taraklı’da Tacettin Başkan’la birlikte çok iyi işler yaptığımızı düşünüyorum” dedi.

Ailem
Kaymakam Yılmaz, “Geride bıraktığımız 3 yıllık süreyi düşününce ne kadar çok iş yapıldığını bir kez daha anladım. Ben bütün herkesi kendi mesai arkadaşlarım olarak gördüm, bir yanlış olduğunda onları uyardım çünkü benim ailem hep doğruyu yapmalıdır. O yüzden Taraklı’da görev yaptığım yılları unutmam zor, herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Birlikte
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’da konuşmasında, “Gerçekten geçen 3 yıl boyunca devleti temsil eden Kaymakamımızla çok uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Kendisinden bir kez kötü bir şey duymadık, hep güler yüzü ile hatırlayacağız. Bir çok projeyi birlikte yaptık. Umarım yeni  görev yerinde başarılı olur ve her zaman burada onu misafir etmekten sevinç duyarız. Kendisini tanıdığım için çok memnumum ve çok özleyeceğimizi söyleyebilirim. Ama dostluğumuz ömür boyu sürecek” dedi.

Hediyeler
Özkaraman Kaymakam Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Yemeğe katılan Araştırmacı yazar Fahri Tuna’da kendisin en son yazdığı “Eğri Oturup  son kitabı Doğru Konaşalım” kitabını hediye etti. Kaymakam Yılmaz’a mesai arkadaşları ve muhtarlar tarafından da plaket ve hediyeler verildi.
 

25 Temmuz 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 959 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama