Günün Tarihi:20 Mart 2019

Kasap’tan tek tırnak açıklaması


Hendek’teki bazı işletmelerde tek tırnak tespiti ile ilgili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın firma isimlerini yayınlamasının ardından TAD Kasabı işletme sahipleri Ahmet ve Taner Demirel kardeşler bir açıklama yaptı.

TAD Kasabı işletme sahibi Ahmet Demirel yaptığı açıklamada; “Bakanlığımızın açıkladığı firmalardan biri ile isim benzerliğinin dışında hiçbir alakamız yoktur. İsim benzerliğinin olması nedeniyle vatandaşlarımızın farklı yorumlarına neden olmasını arzu etmiyoruz. Kullandığımız ve satışa sunduğumuz ürünler tamamen kendi besihanemizde yetiştirilen ve Bakanlık'ta kayıtlı küpeli hayvanlarımızdan belediyemiz mezbahanesinde kesilen mamullerden oluşmaktadır ve  hijyenik ortamda satışa sunduğumuz ürünlerdir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur”

25 Temmuz 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 853 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın