Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

Jack Steak açıldı


Alışılmışın dışında tatları ve farklı mimarisi ile Sakarya’nın birinci sınıf ilk et lokantası Jack Steak Serdivan’da açıldı.

Katılım

Açılış törenine Vali Yardımcısı Abdul Rauf Uludoy, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Kaymakamı Ramazan Şahin, Serdivan Belediye Bakanı Yusuf Alemdar ve davetliler katıldı. Açılış kurdelesini kesen Başkan Toçoğlu, “Sakaryamız’da böyle bir yere ihtiyaç vardı. Çok güzel bir mekan olmuş, emeği geçenleri kutluyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Sakaryalı marka

Jack Steak’in Sakaryalı bir marka olduğunu söyleyen işletme sahibi Osman Onur Özkan, “Sakarya’da bu şekilde bir konsepti ilk defa biz deniyoruz. Amacımız Sakaryalı olan Jack Steak’ın diğer illere de yayılması. İlerleyen zamanlarda Franchise vererek Jack Steak’ın Türkiye’ye yayılmasını sağlayacağız. En güzelini ve en lezzetlisini müşterilerimize sunmak istiyoruz. Mekan ve konsept olarak Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir mekan olmasını amaçladık” dedi.

Masaya çevirdik

“Yüzde 80 ağaç konsepti oluşturduk” diyen Özkan, “Masalarda ya dilim ağaç ya da kökleri kullandık. Kullandığımız tüm ağaçlar Sapanca sırtlarında yapılan siteler için sökülen ağaçların kökleri kullanıldı. Onların çöp gördüklerini masaya çevirdik. Burada hayallerimi gerçekleştirmeye çalıştım, Adapazarı’nda protokolü ya da nezih insanları ağırlayabileceğiniz bir mekanın olmaması beni bu fikre itti” şeklinde konuştu. 

27 Temmuz 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1935 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın