Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Yüzde yüz fark çıktı!


Büyükşehir Belediyesi’nin Milli Egemenlik Caddesi’ndeki İl Müftülük Binası’nın yanında inşa edeceği Katlı Otopark Projesi dün ihale edildi. 4 firmanın teklif sunduğu ihalede, tekilfler arasında yüzde yüz fark oluşması dikkatlerden kaçmadı.

Ören başkanlık etti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Müftülük yanında TCDD’ye ait ve halen özel firmanın otopark olarak kullandığı alana yaptıracağı Katlı Otopark Projesi’nin ihalesi dün gerçekleştirildi. Komisyon Başkanlığı’nı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören’in yaptığı ihaleye, 4 inşaat firması teklif sundu.

300 araçlık

Gerçekleştirilen ihale ile ilgili açıklamalarda bulunan Ören, “Şehir içi parklanmanın trafiğe olumsuz etkilerini asgari seviyelere indirecek 300 araçlık Katlı Otopark Projesi’nin ihalesini gerçekleştirdik. İhalemize 4 firma teklif sundu. Kesin sonuçları ihale komisyonumuzun incelemelerinin ardından kamuoyuna ilan edeceğiz. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

4 firma teklif sundu

Şehrin ilk katlı otoparkı olacak binanın yapım işi için ihaleye 4 inşaat firması kakıtlarak tekliflerini sundu. Teklifler arasında epeyce fark olması dikkat çekti.

Firmalar

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri tutarları şöyle; “Erenler Petrol Ticaret İnşaat ve Sanayii Limited Şirketi 8.195.000,00 TL, Ali Yüksel Özer – Alka İnşaat 3.944.000,00 TL, Elmas Yapı – Dedehan Yapı İş Ortaklığı 9.165.000,00 TL, Ada Grup İnşaat Taahhüt Ticaret Sanayii Limited Şirketi 7.480.000,00 TL” 

30 Temmuz 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1037 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın