Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

ATV’cilere izin çıktı


Akyazı Belediyesi’nin aldığı karar nedeniyle zor durumda kalan ATV kiralayıcıları, belediyeye yaptıkları müracaatlarının olumlu sonuçlanması ve kendilerine izin verilmesi üzerine sevindiler.

Akyazı Belediyesi ilçe sınırları içinde izinsiz olarak yol kenarlarını işgal eden, satış yapanların faaliyetlerini durdurma kararı ile Kuzuluk İhlas Kaplıca Evleri caddesinde faaliyetlerini sürdüren ATV kiralayıcıları, faaliyetlerine bir müddet ara vermek zorunda kalmışlardı.  Zorda kaldıklarını belirten dilekçelerini verdikleri belediyeden olumlu yanıt çıkması üzerine üzüntüleri sevince dönüşen ATV kiralayıcıları, Başkan Hasan Akcan’a gösterdiği iyi niyetten ötürü teşekkür ettiler. 

7 Ağustos 2015 , Cuma Bu haber toplam 817 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın