Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Ölüm yürüyüşünü anlattılar


AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’i ziyaret etti

Umut olmayı

Ziyarette yüreklerde derin izler bırakan ve tazeliğini hiç yitirmeyecek olan Srebrenitsa Katliamı’nı anlatan yönetim kurulu üyeleri, Türkiye’den sadece AK Parti Sakarya Gençlik Kolları’nın katıldığı “Ölüm Yürüyüşü"nden de söz etti. Srebrenitsa’da yürüyerek aslında kan ağlayan tüm İslam Coğrafyası’na bir umut olmayı hedeflediklerini anlatan Gençlik Kolları Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Davut Kiracıoğlu, verilen mesajın net olduğunu söyledi.

Hediye

Yönetim kurulu üyeleri, içerisinde Srebrenitsa’da çekilen ve arşivlenen fotoğrafların yer aldığı, Gençlik Kolları tarafından el emeğiyle üretilen çerçeveyi belediye başkanlarına hediye etti. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Artık duyarlı, sorumluluk bilinci yerinde gençlerimiz var. Gençliğimiz bilinçlendikçe, bizler bu tablo karşısında büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah bu gençlik daha fazla adından söz ettirir. Ülkesini en iyi şekilde temsil etmeye devam eder. Sizler bizimle oldukça başaramayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok” diyerek gençliğin çok başarılı işler yaptığına dikkat çekti.

Destek

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ise, “Hediyeniz beni çok duygulandırdı, Sakarya İl Gençlik Kolları’na teşekkür ediyorum. Biz gençliğin bilinçlenmesine yönelik bu tip organizasyonların devam etmesi için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

9 Ağustos 2015 , Pazar Bu haber toplam 670 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın