Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Dünya barışı için çalışıyorlar


Ulusal Ajans’ın desteği ile düzenlenen ‘Herkes için Herhangi Biri’ isimli proje Sakarya Üniversitesi’nde başladı.

40 gencin
AB Bakanlığı'na bağlı Ulusal Ajans'ın hibe desteğindeki Whoever for Everyone (Herkes için Herhangi Biri) adlı proje İtalya, Ermenistan, İngiltere ve Türkiye'den toplam 40 gencin bir araya gelmesiyle Sakarya Üniversitesi’nde düzenleniyor. Etkinlik kendilerini ‘We Are’ olarak adlandıran Sakarya, Galatasaray, Hacettepe, Selçuk Üniversitelerinden oluşan 6 kişilik proje ekibinin koordinatörlüğünde düzenleniyor.

Katkı sağlamak
Yola çıkış sebebi; din, dil, ırk gibi ayrımcılığı yapılan unsurları bertaraf ederek dünya barışına katkı sağlamak ve çeşitli tabuları yıkmak olan proje kapsamında farklı workshoplar, oturumlar, flashmob, speakup, şehir turu, kültür gecesi ve bunlar gibi birçok aktivite düzenlenecek. Sakarya Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlik 14 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek.
 

12 Ağustos 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 845 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın