Günün Tarihi:20 Şubat 2019

Terörü lanetlediler


Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Sakarya Şubesi üyeleri çark caddesinde gerçekleştirdikleri yürüyüş ile terörü lanetlediler.

 Yürüyüş

TGB Sakarya Şubesi üyeleri düzenledikleri yürüyüş ile son aylarda ülkemizde yaşanan terör olaylarını lanetlediler. Çark Caddesi Burger King önünde toplanan grup cadde boyunca sloganlar atarak yürüdüler. Yürüyüş sonrasında basın açıklaması yapan TGB Sakarya İl Başkanı Utku Güngör, “ Türk gençliği olarak 30 Ağustos’un kararlılığı üzerimizde durmaktadır. Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı, bayram olmanın ötesinde kararlılığı belirtmelidir. Çünkü bugün Türkiye’nin bağımsızlığı tekrar elimizden almaya çalışıyorlar. Biz Söz veriyoruz Ülkeyi böldürtmeyeceğiz. Söz veriyoruz Türkümüz Kürdümüz bu topraklarda kardeşçe yaşayabilecektir. Kazanan Türk milleti olacaktır” dedi. 

31 Ağustos 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 730 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın