Günün Tarihi:22 Ağustos 2019

‘Aynı heyecanı yaşıyoruz’


28nci AK Parti Erenler İlçe Danışma Meclisi’nde konuşan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,“2002’deki heyecanımızla bu seçim yarışına giriyoruz” dedi.

Danışma meclisi

AK Parti Erenler İlçeTeşkilatı’nın düzenlediği danışma meclisine geniş bir katılım oldu. Programın açılış konuşmasını yapan Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz gündemi değerlendirerek, Erenler İlçe Teşkilatı olarak her daim durmaksızın çalışmaya hazır olduklarını söyledi. İlçe Kadın Kolları’nın faaliyetlerini anlatan sunumun ardından konuşma yapan Milletvekili Recep Uncuoğlu önümüzdeki seçimde ilçe teşkilatlarına her zamanki gibi büyük işler düştüğünün altını çizdi. Uncuoğlu’ndan sonra sırası ile milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen ve Ali İnci konuşmalarını gerçekleştirdi.

Kentsel dönüşüm

İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ, kadın kolları tarafından hazırlanan sunumun ardından gerçekleştirdiği konuşmasında kadınlara her zamankinden fazla iş düşeceğinin bilincinde olduklarını belirtti. Demirağ’ın ardından İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Demirkapı da, 1 Kasım seçimleri ile alakalı düşüncelerini dile getirdi.İlçe Danışma Meclisi’nde bir konuşma yapan Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, belediye hizmetlerini değerlendirerek bilgilendirmede bulundu. Erenler Belediyesi’nin 50nci yılında 50 proje hizmetlerinin sunumunu gerçekleştiren Kıratlı,özellikle Kentsel Dönüşüm Projesi’nin önemine değindi.

Değerlendirme

Kıratlı’dan sonra kürsüye Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk gelerek, yaklaşan seçimler ile ilgili değerlendirmede bulundu. Öztürk; “AK Parti göreve geldiğinde seçim Kasım ayında idi. Üzerinden 13 yıl geçti. Şimdi yapılacak olan erken seçim yine Kasım ayında olacak. Biz de 2002’deki heyecanımızla bu seçim yarışına giriyoruz. Aynı heyecan ile aynı yolda hedeflerimize hızla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Söz istedi

Erenler İlçe Danışma Meclisi’nde Başkan Cavit Öztürk’ten sonra AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıçda konuşmasına seçim gündemini değerlendirerek başladı. İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun il başkanları ile yaptığı toplantıda bizlerden bir istirhamı oldu. 1 Kasım seçimlerine kadar gece-gündüz demeden durmaksızın çalışmamız hususunda telkinlerde bulundu. Biz de her zamankinden daha çok çalışacağımız hususunda kendisine söz verdik. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra yeniden tek parti olarak iktidara geleceğiz. Bunun için ben de Erenler İlçe Teşkilatı’ndan gece-gündüz demeden çalışmaları için söz istiyorum” dedi.

3 Eylül 2015 , Perşembe Bu haber toplam 656 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama