Günün Tarihi:16 Ocak 2019

 

 

Bütçe toplantısı yapıldı


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü 2016-2018 Yılları Döner Sermaye Bütçesi hazırlık çalışmaları başladı.

Döner sermaye

Orman Genel Müdürlüğü’nün 2016-2018 yıllarını kapsayan Stratejik Plan hedefleri doğrultusunda, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü 2016 -2018 Yılları Döner Sermaye Bütçesi hazırlık çalışmalarının başlangıcı Bölge Müdürü Okan Kurşun başkanlığında yapıldı.

Tespit edildi

Komisyon marifeti ile yapılan toplantıda, 7 Orman İşletme Müdürlüğü’nün 2016-2018 yılları arasında yapacakları her türlü ormancılık faaliyetleri masaya yatırılarak ayrıntılı olarak görüşüldü. Toplantıda ayrıca, işletme müdürlüklerinin döner sermaye bütçelerine konu edilecek yatırımlar tespit edildi.

Teklif oluşturulacak

İşletme müdürlüklerine Orman Genel Müdürlüğü’nün hedef ve politikaları çerçevesinde yapacakları hazırlıklar sonucu oluşturacakları Döner Sermaye Bütçesi Taslakları, konsolide edilerek Bölge Müdürlüğü Döner Sermaye Bütçesi teklifi oluşturulacak.

7 Eylül 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 985 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın