Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

‘Startı veriyoruz’


AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, yapılan büyük kongre sonrasında gazetemize yaptığı değerlendirme birlik ve beraberlik içersin de hareketi sürdürerek en iyi şekilde seçime hazırlanacaklarını söyledi.

Yeni sayfa açtık
Başkan Kılıç, Sakarya’dan güçlü bir katılımda Ankara’da boy gösterdiklerini, kongrenin hayırlar getirmesini temenni ettiklerini belirterek, “12 Eylül itibariyle yeni bir başlangıç yaptık. Milli irade, özgürlükler, demokrasi ve Türkiye için yeni bir sayfa açtık.
Sayın Genel Başkanımızın, Başbakanımızın da ifade ettikleri gibi; biz inandığımız bu değerleri savunmaya devam edeceğiz” dedi.

Güçlü Sakarya
Birlikteliğin artması için daha da çok çalışacaklarını söyleyen Başkan Kılıç, “AK Parti milletin partisidir, öyle kalmaya da devam edecektir. Milletle olan birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar. Güçlü Türkiye ve Sakarya’nın gidişatına kimse zarar veremeyecek. Bizler yeni yönetim kurullarımızla Türkiye ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya kazanacak
Genel Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Ayhan Sefer Üstün’ü tekrar tebrik eden Başkan Kılıç, “Sesimiz Ankara’da daha da gür çıkacaktır. Milletvekilimizin üstleneceği her görev bizi çok mutlu eder. Bizde bu birliktelikle yolumuza durmadan devam edeceğiz. Hem Türkiye, hem Sakarya kazanmaya devam edecek” dedi.

Yemekli toplantı
1 Kasım seçimleriyle ilgili açıklamada yapan Başkan Kılıç, “İl Teşkilatı olarak 1 Kasım seçimlerine hazırız. Ancak seçim geleneği gereği start vermemiz gerektiğinden bizde tüm teşkilat olarak bir araya geleceğiz. Bugün il yönetim kurulu, disiplin kurulu, demokrasi hakem üyeleri, milletvekili adaylarımız ile Karaçam’da bulunan İsmail’in yerinde saat 20.00’da yemekli toplantı yapıp seçim startını vereceğiz” dedi.

Tek yumruk
Yüksek Seçim Kurulu’na 18 Eylül Cuma güne mesai bitimine kadar milletvekili adayları ile ilgili listelerin verileceğini hatırlatan Başkan Kılıç, “Bu tarihten sonrada Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’nin belirlediği programlar dahilinde tüm adaylarımız ve teşkilatımız tek yumruk halinde çalışmalara başlayacağız. Seçimlerde tek başına iktidar için gerekirse uyumadan çalışacağız” dedi.

Başbakan geliyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında ilimize miting için geleceğini söyleyen İl Başkanı Kılıç, “Başbakanımız, Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında miting için Sakarya’ya gelecek. Önümüzdeki günlerde bu tarih netleşecek. AK Parti 1 Kasım seçimlerinden yine tek başına iktidar çıkacaktır” dedi.
 

14 Eylül 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 870 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama