Günün Tarihi:26 Mayıs 2019

Bayram tıraşı Akcan’dan


Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın talimatı ile her ay düzenli olarak yapılan hasta, yaşlı ve engellilere evlerinde ücretsiz saç ve sakal tıraşı olma hizmeti Kurban Bayramı’nda da devam ediyor.

Berber hizmeti

Hasta, yaşlı, engelliler için her fırsatta yeni uygulama ve projeler vermeye gayret gösteren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ilçe genelindeki hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlara bayram öncesinde saç ve sakal tıraşlarının evlerinde yapılması için ücretsiz berber hizmeti tahsis ettirdi. Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde yapılan tespit çalışmaları ile ulaşılabilinen tüm hasta, yaşlı ve engellilerin listesini çıkartıldı. Ekipler, hazırladıkları listeler doğrultusunda tıraş hizmeti verilecek vatandaşların plan ve programı belirdiler.

Devam edecek

Müdürlük çalışanları bayram öncesi berberlere, tıraş yapılacak kişilerin gerekli adreslerini vererek hasta, yaşlı ve engellilere evlerinde hizmetin başlatılmasını sağladılar. Şimdiden listedeki tüm evleri gezmeye başlayan berberler bayrama kadar tek tek belirlenen adresleri dolaşarak tıraş yapmaya devam edecekler. Yetkililer; bu hizmetin bayramdan sonra da her ay düzenli olarak tekrarlanacağını belirtti.

20 Eylül 2015 , Pazar Bu haber toplam 764 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama