Günün Tarihi:26 Haziran 2019

Valinin tercihi devlet okulu


Vali Hüseyin Avni Coş yeni öğretim yılında okula başlayan kızı için devlet okulunu tercih etti. Vali Coş’un kızı Hatice Beyza Coş Atatürk İlkokulu’nda okuyacak.

Ziyaret etti
2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılı dün çalan ders zili ile birlikte başladı. Yeni öğretim yılında Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un kızı Hatice Beyza da okul heyecanı yaşayanlar arasındaydı. Vali Coş da kızını okulun ilk günü yalnız bırakmadı,  Coş Atatürk İlkokulu 1 D sınıfı öğrencisi olan kızı Hatice Beyza’yı sınıfında ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli ziyareti sırasında Vali Coş’a eşlik etti. 

Vali Hüseyin Avni Coş’un kızı Hatice Beyza’yı okulun ilk günü Annesi Aylin Coş’ta yalnız bırakmadı. Aylin Coş kızının ilk dersini sırada birlikte oturarak takip etti.
Vali Coş okulun diğer sınıflarını da ziyaret ederek öğrencilere yeni eğitim yılında başarılar diledi.
 Vali Coş öğretmen masasında bulunan şekerlemeleri de kızı Hatice Beyza’ya vererek arkadaşlarına dağıtmasını istedi. Hatice Beyza şekerlemeleri tek tek arkadaşlarına dağıttı.
 

29 Eylül 2015 , Salı Bu haber toplam 3238 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama