Günün Tarihi:19 Mart 2019

Başkana eğitim teşekkürü


İlköğretim Haftası dolayısıyla, Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri; Beren Güler, Gülse Reçber, Hasan Tuna Turan Okul Müdürü Cemal Yamak, Müdür Yardımcısı Vedat Köse ve öğretmenleri Belgin Karabacak ile Emine Emel Çınar, Belediye Ba

Hep yanımızda
Ziyarette konuşan Okul Müdürü Cemal Yamak, "3/A sınıfı öğrencilerimiz ile birlikte İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında, okulumuza verdiği destekten dolayı Başkanımızı ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Eğitim camiasından gelen biri olarak, idareciler olarak okullarda fiziki şartları iyileştirmek için verdiğimiz mücadeleyi en iyi başkanımız anlar. Düşüncesi ile ihtiyacımız olduğu her anda kendisine müracaat ediyoruz. Başkanımız da sağolsun her zaman yanımızda” dedi.

Son teknoloji
Yamak, “Dolayısıyla Okulumuz, ilimizin en güzel okulları arasında. Amacımız, öğrencilerimizi en son teknolojik olanaklarla en iyi fiziki şartlarda yetiştirebilmek. Bu vesile ile Sayın Başkanımız İsmail Karakullukçu'ya teşekkür ediyor, bizlere verdiği desteğin sürekli devam etmesini istiyoruz." dedi.

Destek sürecek
Başkan İsmail Karakullukçu, "Değerli eğitimci arkadaşlarım ve sevgili öğrencilerimizin ziyareti beni ziyadesiyle memnun etti. Kendilerine nazik ziyaretleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Arifiye Belediyesi olarak, Arifiye'li öğrencilerimizin en iyi şartlarda, en son teknolojik cihazlarla eğitim görmesi için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Bu desteğimiz de artarak devam edecek. Çünkü en iyi yatırım geleceğe, yani çocuklarımıza yapılan yatırım olduğunu çok iyi biliyoruz" dedi. 

6 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 904 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın