Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Hacı evlerine ziyaret


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk her yıl olduğu gibi bu yıl da hac vazifelerini tamamlayarak kutsal topraklardan dönen hacıları ziyaret etmeye devam ediyor

Aileler
Kutsal topraklara giderek hac ibadetlerini yerine getiren Büyükesence Mahallesinden; Hatice- Selahattin Alar, Kıymet-Kemal Özsay, Nazmiye-Ali Osman Kaşıkçı’yı, Epçeller Mahallesinden; Kadriye-Ahmet Çetin’i, Merkez Mahalleden; Şükriye-Halil İbrahim Ekenel, Hatice-Mücahit Türcan, Fikriye-Necati Kaplan’ı, Dilmen Mahallesinden; Hakkı Akyüz ve Küpçüler Mahallesinden Rahmi Şengül’ü beraberinde Belediye Başkan yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte evlerinde ziyaret eden Başkan Öztürk hayırlı olsun temennilerini iletti.

Tebrik etti
Başkan Öztürk’e Erenler’li hacılar, hurma ve zemzem ikramında bulunarak ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Tüm hacıları tebrik eden Öztürk, “Allah, bu güzel maneviyatı yaşamayı ve bu kutsal görevi yerine getirmeyi hacca gitmek isteyen kullarına nasip etsin. Hacılığınızı Allah kabul etsin” dedi.
 

8 Ekim 2015 , Perşembe Bu haber toplam 940 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama