Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

Hastane binasında inceleme


Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr.Hasan Salih Sağlam Akyazı Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.

Fedakarca

Genel Sekreter Sağlam yapımı devam eden çatı inşaatı çalışmalarını yerinde inceledikten sonra hastane personelini de çalışma alanlarında ziyaret etti. Personelin memnuniyet ve motivasyonunun önemli olduğunu ifade eden Sağlam “Fedakarca çalışan hastane personelimizi zaman zaman ziyaret ederek hatırlarını sormak, taleplerini dinlemek ve çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulunmak istiyoruz” dedi.

İyi hizmet

Sağlam, yakın zamanda Akyazı Devlet Hastanesinde tomografi cihazının hizmete başladığını ve sağlık raporu işlemlerinin de artık yapıldığını hatırlatarak, “Tüm hastanelerimizde halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek ve donanımımızı üst seviyelere taşıyabilmek için gayret sarf ediyor. Ziyaretlerimiz yalnızca hastanelerimizle sınırlı değil, hastanelerimizde tedavi görerek taburcu olmuş ya da sadece polikliniklerimizde muayene olmuş hastalarımızı da evlerinde ziyaret ediyoruz. Hizmet kalitemizin artmasında hastalarımızın ve yakınlarının hastanelerimizle ilgili memnuniyet ve taleplerini değerlendirmenin önemli bir faktör olduğunu düşünüyoruz” dedi. 

11 Ekim 2015 , Pazar Bu haber toplam 1381 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama