Günün Tarihi:19 Nisan 2019

Canbasoğlu Ferizli’de yer baktı


Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, Ferizli’ye açılması planlanan SGK Müdürlüğü için yer baktı.

Ferizli’de
Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ve ekibi, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u ziyaret etti. Ferizli’de SGK Müdürlüğü açılması için daha önceden Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u ziyaret eden Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, bu sefer Ferizli’de yer bakmak için ekibiyle birlikte Ferizli’ye gitti. Başkan Soğuk, seçim yapması için Canbasoğlu’na birkaç yer hakkında bilgi verdi. Canbasoğlu ve ekibi, Başkan Soğuk ile birlikte yerleri inceledi. Canbasoğlu, nereye açılması konusunda kararlarını verip, Başkan Soğuk’a haber vereceklerini belirterek en kısa zamanda Ferizli’de bir SGK Müdürlüğü açmak istediklerini belirtti.


Soğuk’a ziyaret
Başkan Soğuk; “Ferizli Belediye Başkanı olarak, SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ve ekibine, SGK Müdürlüğü’nün açılması için her türlü desteği vermeye hazırız. Ferizli’de SGK Müdürlüğü olması vatandaşlarımızın da işini kolaylaştıracaktır. O yüzden sonuna kadar destek vereceğim” dedi. SGK Sakarya İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ve ekibi de, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

12 Ekim 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 653 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama