Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

Yetimlere el uzatalım


Sakarya’dan 19 yıldır siz hayırseverlerin desteği ile yetim çocukları giyindiren ve okutan YÖÇEYDER; okul sezonu ile birlikte bu yıl da hayırseverlerin desteğini bekliyor.

Bedel 75 lira
Sakarya’da 19 yıldır yetim ve ailelerine yönelik hizmetini artırarak sürdüren ve daha verimli bir eğitim yılına hazırlanan Yetim Öksüz Çocuklar Eğitim, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER); yaklaşan 2015 – 2016 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte siz hayırseverlerin desteğini bekliyor. Hayırseverler, bir çocuğun okul giyim bedeli olan 75 TL’yi bağışlayarak, bir yetimi de giydirebiliyor. 

Siz giydirin
İlköğretim ve lise için ayrı çalışmalar halinde talebelerin her türlü talebini değerlendiren YÖÇEYDER Yönetimi; “YÖÇEYDER, talebelerin kıyafetlerini de yine Sakaryalı hayırseverlerle çözmek istiyor. Bir çocuğumuzun okul giyim bedeli olan 75 TL’yi bağışlayarak bir veya birkaç yetimi siz giydirebilirsiniz” açıklaması yaptı.

Bağış hesabı
Bu kapsamda bağışta bulunacak hayırseverlerin YÖÇEYDER'in Adapazarı Karaosman Mahallesi Ulus Caddesi 37 nolu adresinden, 0264 2783814 nolu telefonundan bilgi alabilecekleri gibi, www.yoceyder.org.tr internet adresini ziyaret ederek, derneğin Türkiye Finans Katılım Bankası’ndaki TR75 0020 6001 0999 0664 8700 01 nolu hesaba yardımda bulunabileceklerini söyledi.

13 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 657 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın