Günün Tarihi:21 Mart 2019

SUMATİK’lere ilgi artıyor


SASKİ’nin tüm ödeme işlemlerini tek bir noktada toplayan yeni uygulaması SUMATİK’lere ilgi her geçen gün artıyor.

Kolaylık
Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, fatura ödeme işlemlerini kolaylaştıran ‘SUMATİK’ uygulamasına vatandaşların ilgisinin her geçen gün arttığını belirtti. Belik, “Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi olarak abonelerimizin ödeme işlemlerini kolaylaştıracak, yenilikçi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda anlaşmalı bankalar, ilçelerde bulunan vezneler, PTT, Kredix ve Faturamatik Şubeleri ile alışveriş merkezlerinde bulunan fatura ödeme noktalarına ilave olarak yeni bir projeyi hayata geçirmiştik. SUMATİK adını verdiğimiz ödeme noktaları abonelerimize fatura ödeme ve kartlı sayaca kontör yükleme hizmetini sunmaya devam ediyor” diye konuştu.


7 gün 24 saat
Abonelerin SASKİ Genel Müdürlüğü, Adapazarı Belediyesi, Kent Meydanı ve Sapanca Kırkpınar’da bulunan SUMATİK’lerden ödeme ve kontör yükleme işlemlerini kolay bir şekilde yapabileceğini de ifade eden Sebahattin Belik, “7 gün 24 saat vatandaşımızın hizmetinde olan SUMATİK’lerden fatura ödeme ve kontör yükleme işlemleri nakit ve kredi kartı kullanılarak gerçekleştiriliyor. Ödeme ve yükleme işlemlerini hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştiren SUMATİK’lere ilgi her geçen gün artıyor. Vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda tüm ödemeleri tek bir noktada birleştiren SUMATİK’lerin sayısını artırmayı da hedefliyoruz” dedi.

14 Ekim 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 720 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın