Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

‘AKP olmasaydı şehitlerimiz olmazdı’


CHP Erenler İlçe Örgüt Binası açılışında konuşan Milletvekili Özkoç, AKP iktidarı olmasaydı şehitlerin de olmayacağını iddia etti.

Balkon konuşması

Açılışı yapılan ilçe örgüt binasının balkonundan partililere seslenen CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Sakarya’yı adım adım dolaşıyoruz. 70’e yakın köye gittik, 1 Kasım itibari ile 400 köyü dolaşmış olacağız. İnsanlarımıza yönetim zafiyeti olan, her gün şehit verilen bir ülkede bizim yerimizin TBMM olduğunu söylüyoruz. Biz orada olmalıydık, iktidarda olmalıydık, yönetim zaafında bulunanlara karşı, 100 kişinin ölümünü kendisi için bir istifa nedeni olarak görmeyenlere karşı mecliste olmalıydık. 7 yıldan beri barış süreci diyerek, PKK militanlarının güçlenmesini sağlayan AKP iktidarı olmasaydı, bugün evlatlarımız şehit düşmüyor olacaktı. CHP iktidarda olsaydı, Türkiye bölünme noktasında olmayacaktı” dedi.

15 Ekim 2015 , Perşembe Bu haber toplam 810 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama