Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

‘1 Kasım’ı kutlayalım’


CHP İl Örgütü seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İl Başkanı Ayça Taşkent,Tüm milletvekili adaylarıyla ayak basılmadık mahalle, köy bırakmayacaklarını söyledi.

120 köy
Taşkent, "Sakarya'da adım atılmadık tek bir mahalle,köy kalmayacak.Bugüne kadar Adapazarı, Pamukova, Hendek, Karasu, Kocaali ve Erenler ilçelerinde yaptığımız çalışmalarda; ilçe merkezlerindeki esnafların yanı sıra 120 köy gezdik ve seçime kadar toplam 460 civarında köye gideceğiz. Vatandaşlarımızla el ele, kol kola, yürek yüreğe ülkenin acılarını paylaşarak umutlarımızı yeşertiyoruz" dedi.

Önce birlik
Tşakent, "13 yıldır ülke ekonomide kalkınma yalanlarıyla uyutulmaya çalışıldı. Adalete güven hukuki ihlallerle sarsıldı. Toplumsal barış ırk, dil, din, kadın erkek ayırımlarıyla yaralandı. Şiddet, öfke, nefretle uygulanan yönetimin artık sonu gelmiştir. Barış, huzur ve güven CHP'nin şiarıdır. Gelin hep birlikte 1 Kasım'ı kutlayalım. Biz olalım. Bir olalım. Gücümüze güç katalım. Önce insan, önce birlik, önce Türkiye diyelim" dedi.
 

16 Ekim 2015 , Cuma Bu haber toplam 787 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın