Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Üstün o davete hemen katıldı


AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün, Şirinevler Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik’in twitter üzerinden okullarına davet etmesi üzerine ziyaret etti.

Twitter’dan davet

Okul Aile Birliği Başkanı Vildan Çelik twitter’dan Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’e “Sayın Vekilim.. Mahalle arasında kıytı köşede kalmış okullarımızı da önemle rica ile ziyaret etmenizi talep ediyoruz. Sayın vekilim lütfen okulumuza teşrif ederek şereflendirin.. bizleri de dinleyin.. Şirinevler orta okulu yolunuzu gözleyecek..Saygılar..” şeklinde yazdı.

Ziyaret etti

Daveti üzerine Şirinevler Orta Okulunu ziyaret eden Üstün’ü okul yöneticileri ve veliler karşıladı. Üstün’ün Şirinevler Ortaokulu ziyareti sırasında AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Tezbiten, Şirinevler Ortaokulu Müdürü Kazım Akyol, Hızırtepe Ortaokulu Müdürü Mehmet Sevinç, Meslek Eğitim Çıraklık Ortaokulu Müdürü Ertuğrul Gül, Mevlana İmam Hatip Okulu Müdürü Mehmet Akça, Şeker Anaokulu Müdürü Hilal Amasyalı Gül, Necdet Islar Okul Müdürü Utku Ulaş ziyaret sırasında hazır bulundu.

 

Teşekkür etti

Şirievler Okul Aile birliği Başkanı Vildan Çelik, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün okullarını ziyaret etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Vekiller okulları ziyaret ediyor. Bu ziyaretler neden bizim okulumuza yapılmasın diye düşündüm Biz velileri kırmayarak okulumuzu ziyarete gelen, bizlerin ve öğretmenlerimizin sorunlarını dinleyen vakit ayıran Ayhan Sefer Üstün beye teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.   

 

Öğrencilerle sohbet

Üstün, “Sosyal medya üzerinden Okul Aile Birliği Başkanı Vildan hanım ‘Okulumuz göz önünde değil, ondan milletvekilleri ziyaret etmiyor’ diye yazınca Şirinevler Ortaokulunu Adapazarı İlçemizdeki ziyaret programına alınmasını istedim. Bizler için yakın ya da uzak, göz önünde olup olmaması önemli değil. Her zaman vatandaşlarımıza ulaşabilir olduk, yanında olduk.” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. 

18 Ekim 2015 , Pazar Bu haber toplam 1847 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın