Günün Tarihi:22 Ağustos 2019

Alperenler kararını açıkladı


Sakarya Alperen Ocakları 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’yi destekleme kararı aldı. Büyük Birlik Partisi’ne (BBP) yakınlığı ile bilinen gençlik yapılanması yaptığı yazılı basın açıklamasında, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini, iç ve dıştaki zift karası

AK Partiye
Sakarya Alperen Ocakları adına Başkan Erdem Ercan’ın yaptığı açıklamada, “Korkmadan, sıkılmadan ve ne yaptığımızın farkında olarak, millet ve vatan selameti için seçimlerde sorumluluktan kaçmayacağımızı ve 1 Kasım seçimlerinde Sakarya Alperen Ocakları olarak Recep Tayyip Erdoğan şahsında tökezletilmeye çalışılan Ak Parti’yi destekleyeceğimizi bütün Türkiye’ye ilan ederiz” ifadelerine yer verildi.

Parya kılarak
Açıklamada, “Bugün için İslam dünyasının Türkiye’den başka hamisi yoktur. Bu hadiseler ve ardından gelişen “yolsuzluk” peçeli darbe girişimleri bizlere net bir şekilde gösterdi ki; milleti öz yurdunda parya kılarak birkaç asırdır örtülü hanedanlık safası süren zümreler, bu saltanatın ellerinden gitmek üzere olması telaşıyla taşkınlık yapmakta, taşkınlık yaptıkça da daha bir ifşa olmaktadırlar. Bize göre, ifşa olmuş bu kakafonyanın ağzıyla hedefe oturtulan herkes, milletin gerçek evlatları olmak vasıflarıyla yanlarında saf tutulması gerekenlerdir” denildi.

BBP yönetimi
Terör örgütü ve yandaşlarına protezler olarak eklenen MHP, BBP ve Paralel örgütün Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığını sürdürdüğü belirtiler açıklamada, “Paralel örgütün sermaye arsası şenliklerinde, düğün takılarına bile razı ve ikna BBP yönetimine ne demeli peki! Fetö lideri Fettullah Gülen’i “yüzyılın Alpereni” gören anlayışlarıyla onları da, bu kakafonyadan ayırmak güç hale gelmiştir. Bizi fikirde ve fiilde temsil etmek bir yana, en büyük mahareti siyasi pozisyonları ticari edinimlere çevirmek olan genel başkan Mustafa Destici de sözümüzün muhatabıdır!” denildi.  

Suç duyurusu
Açıklamada, “Digitürk’ün Paralel yapı kanallarını yayın listesinden kaldırması sonrasında, BBP genel başkan yardımcılarının Paralel yapı lehine suç duyurusunda bulunmak için mahkeme önlerinde ne işleri var Allah aşkına! Yoksa seçim arifesinde gene FETÖ’den tebrik çantaları gelmesini mi ummaktadırlar” denildi.

Desteleyeceğiz
Açıklamada, “Bu anlamda korkmadan, sıkılmadan ve ne yaptığımızın farkında olarak, millet ve vatan selameti için seçimlerde sorumluluktan kaçmayacağımızı ve 1 Kasım seçimlerinde Sakarya Alperen Ocakları olarak Recep Tayyip Erdoğan şahsında tökezletilmeye çalışılan Ak Parti’yi destekleyeceğimizi bütün Türkiye’ye ilan ederiz. Rabbimiz, gerçek vatan evlatlarıyla sahtelerini ayırt eder inşallah!” denildi.

21 Ekim 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 986 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama