Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

‘Yarınlarımız güzel olacak’


AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mustafa İsen, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlarla her fırsatta birlikte olan İsen Hoca, programı kapsamında Ferizli ilçesindeki cemiyetlere katıldı.

Sandık eğitimi

Seyifler, Ağacık, Damlık, Akçukur ve Değirmencik mahallelerinde hemşerileri ile bir araya geldi. 7 Haziran seçimleri öncesi hizmet sözü verilen mahallelerdeki grup yollarında devam eden asfalt çalışmalarını da inceleyen Prof. İsen, Sakarya Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği üyeleri ile bir araya geldi. İsen Hoca son olarak Sapanca İlçe Teşkilatı Sandık Eğitim Programına katıldı.

Beraberiz
Sakarya’nın potansiyelini ve gelecek vizyonunu en güzel şekilde değerlendirecek olan kadroların 1 Kasım’da milletin tercihi ile yeniden göreve başlayacağına olan inancını paylaşan İsen, “Sakarya’mızın çok büyük sorunları yok. Tüm aksaklıkları ve hemşehrilerimizin bize aktardıkları sorunları not ettik, çözümlerimiz hazır. Biz her zaman hemşehrilerimizle beraberiz” dedi. 

Yarınlarımız
İsen, “AK Parti’nin başarısı ve farkı da işte buradan gelmektedir. 1 Kasım’dan önce biz işe koyulduk. Gereken tüm çalışmaları tüm aday arkadaşlarımla, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, belediye başkanlarımızla yapmaya devam ediyoruz. Yarınlarımız bugünden daha güzel olacaktır. Şimdi 1 Kasım’ı en iyi sonuçla tamamlama vaktidir” dedi.

27 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 694 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın