Günün Tarihi:18 Ocak 2019

 

 

‘Taraklı gelişimini sürdürecek’


AK Parti Milletvekili Adayı Şaban Dişli, tarihi dokusunu en güzel şekilde koruyan sadece Sakarya’mızın değil, Türkiye’mizin gözbebeği Taraklı’nın gelişimini, bu yapıyı bozmadan sürdüreceğini söyledi.

Ziyaretler
Dişli beraberindeki ilk ziyaretini Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’a yaptı. Özkaraman’dan hizmet ve yatırımlar hakkında bilgi alan Dişli, Taraklı’nın tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile bozulmamış bir yerleşim alanı olduğunu belirterek, “Bu güzellikleri koruyalım ve sahip çıkalım” dedi. Dişli, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen ile birlikte Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya’yı makamında ziyaretinin ardından, Taraklı Hisar Konağında ilçe de görev yapan mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

İstikrarsızlık
AK Parti milletvekili adayı Şaban Dişli’ye burada  Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Ekrem Yüce'de eşlik etti. Dişli, muhtarlarla yaptığı toplantıda 1Kasım seçimlerinin önemini anlattı. Ülkenin içinde bulunduğu durumu değerlendirerek yönetimde istikrarsızlığın toplumun her kesimine yansıdığını belirtti.

Çözme gayreti
Muhtarların sorunlarını da tek tek dinleyen Dişli, iletilen her sorunu çözme gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.  Taraklı Ziraat Odası Başkanı Ruhi Aldan’ı da ziyaret eden Dişli, daha sonra ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

28 Ekim 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 798 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın