Günün Tarihi:19 Haziran 2019

Yükseliş sürüyor


Akademik planlamanın yanında, satranç, müzik, tiyatro, halkoyunları, görsel sanatlar, resim, voleybol, basketbol, badminton gibi bir çok alanla, öğrencilere sosyal imkan sağlayan Anka Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi, Akademik doyumun yanısıra sosyal faali

Kontenjanlarını kısa sürede dolduran, Anka Eğitim Kurumları, Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ersoy; “Sunmuş olduğumuz kaliteli Eğitim ve olanaklar için, var olanı koruyup daha yukarı taşıyacağız, bize gösterilen ilgi büyük, bunu daha yukarılara taşıyacağız dedi. Bir yandan Akademik ilerleyiş, diğer yandan sağladığı sosyal imkanlar ile Şehrimize yüksek eğitim kalitesinde yeni bir soluk getiren Anka Eğitim Kurumları, ilimizde eğitim çitasını yükseltmekte kararlı.

4 Kasım 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 912 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama