Günün Tarihi:25 Eylül 2018

 

 

‘Durmak yok yola devam’


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Ferizli Belediyesi’nin seçim öncesi başlattığı asfaltlama çalışmaları, seçimden sonra da tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

Başkan Soğuk, “Bizim işimiz seçime kadar değil;  Seçim öncesi başladığımız işlerimize seçimden sonra da devam ediyoruz. Ferizli ilçemiz ve bağlı bulunan mahallelerimizin yolları asfaltlanana kadar asfaltlama çalışmalarımız hava şartlarının elverdiği sürece devam edecektir. Ferizli Belediyesi olarak durmak yok çalışmalara devam sloganı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Seçim bitti, çalışmalarda bitti anlayışının olmadığı bir belediye olarak çalışmalarımıza imkanlar dahilinde aralıksız devam edeceğiz” dedi. 

6 Kasım 2015 , Cuma Bu haber toplam 723 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın