Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

İlk teşekkür teşkilatlara!


AK Parti Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu mazbatalarını aldıktan sonra, partilerinin ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, seçim çalışmaları için partililerine, destekleri için de halka teşekk

Vekillere nazar boncuğu!

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Cemalettin Selim ile Belediye Başkanı Orhan Yıldırım yaptıkları konuşmalarında halkın adeta demokrasi dersi verdiğini söylediler. Başkan Yıldırım, milletvekillerine nazara karşı mavi boncuk takmaktan geri kalmadı.
Karapürçek yolu
Milletvekili Mustafa İsen, seçimde emeği geçen herkese teşekkür ederken, “Milletvekili arkadaşlarımla beraber Karapürçek İlçemize en iyi hizmeti yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Eğer Sakarya’da bir kilometre yol yapılacaksa, Karapürçek Pekşenler yolu olacak” dedi.

 

 

9 Kasım 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 646 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın