Günün Tarihi:21 Ekim 2018

 

 

CMK semineri düzenlendi


Türkiye Barolar Birliği (TBB) Meslek İçi Eğitim Seminerleri kapsamında, Ceza Muhakemesi Kanunu (CMK) Uygulamaları konulu seminer, Sakarya Barosu hizmet binasında gerçekleştirildi.

Yoğun katılım
TBB Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu Üyesi Avukat M. Şeref Kısacık, Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Serap Keskin Kiziroğlu, Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ertürk ve İstanbul Barosu’ndan Avukat Mine Güliz Baykal’ın eğitimci olarak katıldığı seminere özellikle CMK gereği Baro tarafından görevlendirilen avukatlar yoğun olarak katıldı.


Devam edecek
Seminer sonunda Sakarya Barosu CMK ve Adli Yardım Koordinatörü Av Alim Mert, özellikle ceza adalet sisteminde yapılan yasal değişiklikler nedeniyle avukatlar ve hukukçuların bilgilerinin sürekli güncellenmesini zorunlu hale getirdiğini belirterek, Sakarya Barosu olarak bu eğitimlere devam edeceklerini ifade etti. TBB’ye eğitime verdiği önem ve destek için teşekkürlerini ileterek katılımcılara plaket ve çiçek takdim etti.

11 Kasım 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 833 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın