Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Karasu’da toplandılar


Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu ziyaret ettiler.

Ürün çeşitliliği
Ziyarette konuşan Sakarya Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, “Karasu, Sakarya’nın en büyük ilçesinden birisi ve en önemli tarım merkezidir. Ziraat odaları, sadece sivil toplum kuruluşlarıyla değil, devletle millet işbirliğini de sağlayan bir odayız” diyerek, Sakarya’nın üretim yapısı ve ürün çeşitliği hakkında bilgi verdi.

Çaba gösteriyoruz
Başkan İspiroğlu, Ziraat Odası’nın kamu ile çiftçi arasında köprü görevi gördüğünü, çiftçinin sorunlarını ilgili birimlere aktarmak konusunda kendilerine önemli görevler düştüğünü söyleyerek, “Biz yerel yöneticiler olarak ziraatçılarımıza ve ziraatla uğraşan çiftçilerimize elimizden gelen gayret ve çabayı gösteriyoruz. Karasu çiftçisinin, çiftçilikle uğraşanlarımızın ve ziraatla uğraşan bütün kesim ve katmanların sorunlarını çözme noktasında, yerel yöneticiler olarak bizler elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
 

12 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 971 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın