Günün Tarihi:19 Şubat 2019

Kaymakam Mızrak kitabıyla veda etti


18 Kasım Çarşamba günü emekliye ayrılacak olan Erenler Kaymakam Mehmet Mızrak, gazetemize veda ziyaretinde bulundu.

Teşekkür
Gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Müdürümüz Müjdat Çetin ve Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç ile vedalaşan Kaymakam Mızrak, devletin görevlisi olarak görev yaptığı her an vatandaşın yayında olduğunu belirten Kaymakam Mızrak, “Birlikte çalıştığımız tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Devlette devamlılık esastır ve benim görev sürem sona eriyor. Bundan sonra emekli bir birey olarak yine hizmete devam edeceğim” dedi.

Kitap hediyesi
Bu arada son yayınladığı “Gönül Bahçemden Mülki İdare Anıları” kitabını da Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç’e imzalayarak veren Kaymakam Mızrak, “Erenler’de görev yaptığım süre boyunca sürekli yayınlarla gazetemiz bize hep  destek verdiniz. Bundan sonraki yayın hayatında da başarılar diliyorum” dedi.
 

12 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 888 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın