Günün Tarihi:21 Mayıs 2019

İşte yeni çevre eğiticileri


Adapazarı Halk Eğitim Merkezi ve Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şubesi işbirliğiyle 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı içerisinde Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisi öğretim görevlisi Yr. Doç. Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu öğretiminde gerçekleşen “Çevre Eği

Meslek kursları
Adapazarı Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen törene Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş, Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve davetliler katıldı. Sertifika töreninde bir konuşma yapan TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, “Şimdi okuma değilde meslek kursları veriyoruz. Meslek kursu verirken üniversite mezunu olmalarına dikkat ediyoruz. Bu çok güzel bir gelişme. Katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Biz inşallah onları öğretmen olarak göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Gönülden destekliyoruz
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş ise yaptığı konuşmada, “Türk Kadınlar Birliği ve Halk Eğitim Merkezinin bu ortak çalışmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizlerde gönülden destekliyoruz. Ellerinize sağlık emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Konuşmaların ardından sertifika almaya hak kazanan 7 kursiyere belgeleri Aylin Coş ve Tevhide Yağan tarafından takdim edildi. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 

13 Kasım 2015 , Cuma Bu haber toplam 930 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama