Günün Tarihi:23 Mart 2019

Obezite eğitimi verildi


Kaynarca Toplum Sağlığı Müdürlüğü ‘Obezite ile Mücadele İşbirliği Protokolü’ kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline sağlıklı beslenme, hareketli yaşam ve obezite ile mücadele konusunda eğitim verdi.

Sağlıklı beslenme

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ile Emniyet Genel Müdürlüğü arasında imzalanan ‘Obezite ile Mücadele İşbirliği Protokolü’ çerçevesinde emniyet müdürlüğü personeline obezite konusunda eğitim verilmeye başlandı. Kaynarca Emniyet Amirliği konferans salonunda düzenlenen eğitime Kaynarca Emniyet Amiri Başkomiser Sait Özmen, Dr. Tuğçe Canol ilgili sağlık personeli ve emniyet amirliği personeli katıldı.

Mücadele

Eğitimi veren Dr. Tuğçe Canol sağlık sorunlarının başında gelen obezite hastalığının birçok hastalıklara da sebep olduğunu belirterek, bu çerçevede emniyet personelinin bilinçlendirilmesi amacıyla eğitim semineri düzenlediklerini söyledi. Canol, protokol kapsamında ilçelerde de emniyet personeli ve ailelerine yönelik sağlıklı yaşam ve obezite ile mücadele eğitimi verildiğini ifade ederek misafirperver tavırları ve ilgileri için Kaynarca Emniyet Amirliği’ne teşekkür etti.

15 Kasım 2015 , Pazar Bu haber toplam 1226 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın