Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Karasu’da saha incelemesi


Karasu Orman İşletme Müdürlüğü’nde yapılan üretim, sanat yapısı ve üst yapı inşaat çalışmalarını teknik olarak yerinde incelemek üzere Bölge Müdür Yardımcıları Halis Belen ve Adil Şencan ziyarette bulundular.

İncelendi
İşletme Müdürü Sungur Mehmet Yeni, Kurudere Orman İşletme Şefi Mustafa Alişan Kaya ve orman muhafaza memurları ile toplu koruma binasında teknik talimatlar verilmesi sonrası arazide yapılan üretim çalışmaları incelendi ve sonrasında üreticilerin sorunları dinlendi.


Üretim sahaları
Yapımı bitirilen sanat yapısı ve üst yapı çalışmaları yerinde incelendi, teknik talimatlar verildi. Ziyaret sonrası üretim sahaları gezilerek Karasu İşletmesi’nden Hendek İşletmesi istikameti teknik gözlem yapılarak, ziyaret sonlandırıldı.

17 Kasım 2015 , Salı Bu haber toplam 844 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın