Günün Tarihi:20 Şubat 2019

TKB’den girişimci ziyareti


Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve Yönetimi, SATSO Kadın Girişimcileri ziyaret ederek, ileride açıklanacak projenin ön görüşmesini yaptı.

Yön gösterici
TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve Yönetimi Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı Zehra Dirim’i SATSO’da ziyaret etti. Hoş sohbet eşiliğinde gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, “Biz bildiklerimizi paylaştığımız zaman çoğalırız SATSO’nun değerli kadınları yön gösterici olmalı” dedi.

Ortak iş
SATSO Kadın Girişimciler Başkanı Zehra Dirim ise yaptığı konuşmada, “Sakarya’mızı geliştirmek istiyoruz. Çalışmalarımızı çok önemsiyoruz. Kadın olarak hep birlikte yapmaya çalışıyoruz. Kadın kuruluşlarıyla, STK’larla ortak iş yapmaya çalışıyoruz. Biz diyoruz ki SATSO olarak sen ben yok biz olalım” diye konuştu.

Projenin
Öte yandan TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ileride açıklanacak bir projenin de ön görüşmesini yaptıklarını belirtti. Başkan Yağan, Dirim’e hediye taktim etmesinin sonrasında program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

19 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 790 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın