Günün Tarihi:17 Temmuz 2019

Bin yataklıda Erenler ısrarı


Şehre yapılacak 1000 yataklı hastaneyi Erenler’e istediklerini yineleyen Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “D-100 yolu ilçemizin ortasından geçiyor. Ankara-İstanbul otoyolu çıkışına yakınız. Şehrin hemen her bölgesine aynı mesafedeyiz. Erenler üzerine düşeni

Danışma meclisi
AK Parti Erenler İlçe Teşkilatının 30. Danışma Meclisi gerçekleştirildi. Erenler Belediyesine ait Kültür Merkezinde düzenlenen programa AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı Başkanları ve yönetimlerinin yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl Yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Hak ettik
Başkanı Öztürk, ilçenin 1 Kasımda aldığı oyun karşılığını hastane ile alacağını belirterek, “Şehrimize yapılacak olan 1000 yataklı hastaneyi ilçemize istiyoruz. Seçimlerden önce tüm milletvekili adaylarımızdan ve il başkanımızdan söz almıştık. 1 Kasım seçimlerinde aldığımız % 73,67’lik rekor oy puanımız ile de ilçemizin bu hastaneyi hak ettiğini kanıtlamış olduk” dedi.

Alternatifimiz
Öztürk, “Ayrıca ilçemiz konumu itibarıyla hastanenin yapılması için en doğru yer. D-100 yolu ilçemizin ortasından geçiyor. Ankara-İstanbul otoyolu çıkışına yakınız. Şehrin hemen her bölgesine aynı mesafedeyiz. Hastanenin yapımı için gerekli yer konusunda da bir kaç alternatifimiz var. İlgililer yerleri gezmek isterse birlikte bakar ve karar veririz. Erenler üzerine düşeni 1 Kasım’da yaptı; sıra milletvekillerimizin Ankara’da üzerine düşeni yapmasında.” dedi.

İlk işimiz
Hastanenin Erenler’e yapılması için çabalayacaklarını ifade eden AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ise “Erenler’in 1 Kasım seçimlerinde verdiği destek bizleri oldukça memnun etti. Erenler’de belirlenen hedefin de üstünde gelen oy bu hastanenin ne kadar istendiğinin bir göstergesidir. Biz bu hastanenin Erenler’e gelmesi için Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve Erenler Belediye Başkanımızla birlikte savaşacağız. Hükümet kurulup meclis toplandığında ilk işimiz hastane projesini yatırım planlamasına aldırmak sonrasında da Erenler’e yapılması hususunda karar aldırmaktır” dedi.

Yükselmesi
1000 yataklı hastanenin Erenler’e yapılması için kendisinin de mücadele vereceğini belirten İl Başkanı Fevzi Kılıç ise, “Erenler ilçe teşkilatımız ve Belediye Başkanımız 1 Kasım seçim sürecinde gece-gündüz durmadan çalıştı. Şimdi ise yapılacak olan 1000 yataklı hastaneyi ilçelerinde görmek istiyorlar. AK Partimize her zaman sahip çıkan Erenler’in bu hizmeti istemesi en doğal hakkıdır. Ben de milletvekilimizin tüm sözlerine imzamı atarım. Hastanenin Erenler ilçesinde yükselmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Plaketler
Programda konuşmalardan sonra protokol üyeleri tarafından mahalle başkanlarına plaket takdim edildi. Son olarak salonda bulunan partili üyeler ve protokol birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

21 Kasım 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1000 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama