Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

‘İtibar etmesinler’


Bir çok düğünlerde ve cemiyetler Ahsen Pasta hanelerinin kullanılmasıyla prim sağlandığına yönelik şikayetler aldıklarını söyleyen İşadamı İbrahim Çakır, vatandaşa uyarıda bulundu.

Söylemler
Ahsen Pastaneleri sahibi İbrahim Çakır bazı düğün salonlarında kendi isimlerinin kullanıldığını belirterek, “ Pastaları bizden aldıklarını söyleyen düğün salonları var. Vatandaşlarımız bu söylemlere itibar etmesinler” dedi.

‘Kandırıyorlar’
İlimizin tanınmış markalarından olan Ahsen Pastanelerinin sahibi İbrahim Çakır, bazı düğün salonlarının Ahsen Pastaneleri’nin isimlerini kullanarak vatandaşları kandırdığını söyledi. Çakır, “ İnsanlara pastaları bizden aldıklarını söylüyorlarmış. Şu bilinmelidir ki biz özel siparişler dışında hiçbir düğün salonuna pasta vermiyoruz. Bu söylemlere itibar edilmemeli” dedi.
 

21 Kasım 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 855 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama