Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

‘Emeklilerin aklı karıştırılmasın’


Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz, emeklilerin konut başvurularının derneklerine kabul ettiklerini söyledi.

Başvurabilir
Hükümet tarafından emeklilere yapılacak olan konut için ön müracaatların alındığı emekli derneklerinde yaşanan başvuru sıkıntısı giderek artıyor. Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanın yaptığı açıklamaları yersiz bulduklarını söyleyen Başkan Yılmaz, “Emeklilerin akıllarını karıştırmaya gerek yok. İsteyen istediği emekli derneğine başvurabilir. Bu başvuralar yıl sonuna kadar devam edecek” dedi.

Yol gösteriyoruz
Başkan Yılmaz, “Bu talepleri toplayıp, TOKİ’ye bildireceğiz. Bugüne kadar biz kimseyi ne dolandırdık ne yanlış bir şey söyledik. O dernek ne kadar bu konuda yetkiliyse, bizde o kadar yetkiliyiz. Devletimizin yapacağı konutları tüm emekliler heyecan içerisinde beklemekte olup, bizde sorumluluğumuzun bilincinde olarak hem yol gösteriyoruz, hem de yardımcı oluyoruz. Aksi halde emeklilerimizin vebalini kimse taşıyamaz, heba edemez ve bu hakkını gasp edemez” dedi.
 

2 Aralık 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 691 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın