Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Özel Okullar toplandı


Hendek Eğitim Fakültesi Dekanı Profesör Dr. Firdevs Karahan ile bir araya gelen Özel Okul Müdürleri "Hayat Paylaştıkça Güzeldir." Başlığı altında, Sakarya da, Özel Anadolu Liseleri, Özel Temel Liseler, Özel Anadolu Sağlık Meslek Liselerinin eğitime katkıs

Ortak konular
Eğitimde örnek uygulamalarda, kendi okulları ile ilgili çalışmaları paylaşıp, Eğitim Fakültesi Dekanı Karahandan, eğitim ile ilgili bilgi alan yöneticiler, ortak paylaşım ve planlamalar ile ilgili fikir alışverişinde bulundular, Kasr-ı Döner de gerçekleşen toplantıda, her ay bir araya gelen ekip, ortak konularının yanı sıra Sosyal Projeler üzerine de konuştular.

Toplantıya katılım
Toplantıya Özel Anka Anadolu Lisesi Müdürü Yunus Emre Ersoy,Özel Şahin Anadolu Lisesi Müdürü Mert Can,Özel Uğur Anadolu Lisesi Müdürü Çiğdem Kök ,Sentez Anadolu Lisesi Müdürü Turan Işık,Özel Adabilim Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Bademli,Sakarya Üniversitesi Vakfı Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Kiremitçioğlu,Özel Doğu Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Fatma Yılmaz Uçar,Özel Özel Şahin Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Mediha Tuncel,Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü ve Özel Kerime Hatun Anadolu Lisesi  Müdürü Taşkın Esmer,Özel Anka Temel Lisesi Müdürü Özlem Tanrıverdi,Akyazı Özel Başarı Temel Lisesi Müdürü Hamdi Küçükosman, katıldı.

Teşekkür
Yapılan toplantı sonrası misafir konuşmacı Prof.Dr. Firdevs Karahan toplantıya katılmaktan çok memnun olduğu, güzel bir paylaşım gerçekleştiğini ifade etti. Yemek sonrası Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Karahana teşekkür çiçeği takdim edildi.

3 Aralık 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1533 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın