Günün Tarihi:20 Temmuz 2019

Diriarın veda etti


Sakarya Valiliğinin sevilen ismi Lütfü Diriarın, görevde yükselme sınavlarında aldığı başarılı sonuç ile Siirt Baykan İlçe Kaymakamlığına Yazı İşleri Müdürü olarak atandı.

Diriarın’a, Sapanca Yazı İşleri Müdürü Tuncay Tütüncü ve Sakarya Valiliği Basın Bürosu çalışanı Nadir Kurtuldu tarafından Serdivan İmren ızgarada veda yemeği verildi. Yemeğe Özel Kalem Bürosundan Ahmet Can Karaca, Bilgi İşlem Şef Aykut Kök, Basın Bürosu Erdal Altıntaş,  Valilik makam şoförü Ali Ak, eski Basın bürosu şoförü Ahmet Şimşek ve Büro Haksen Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca katıldı. Dostları tek tek beraber geçirdikleri anıları anlatırken Lütfü Diriarın duygu dolu an yaşadı. 13 yıl görev yaptığını Sakarya’yı çok sevdiğini söyleyen Diriarın yeniden döneceğini belirtti. Büro Haksen Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca’da, Diriarına plaket vererek teşekkür etti.

9 Aralık 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1122 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama